Location

Bratislavská 84/10 013 41​ Dolný Hričov
Napíšte nám
 • header-overlay

  Veľkoobchod

  Spolupráca

  Vážení obchodní partneri,

  Ponúkame veľkoobchod s unikátnym produktom, ktorého je na trhu nedostatok. Organické hnojivo, ekologická podstielka, pelety, krmivo…

  A prečo spolupracovať práve s nami?

  Našou výhodou je, že sme slovenský výrobca, preto vieme náš produkt upraviť podľa vašich požiadaviek, pričom neustále dodržiavame tie najvyššie štandardy. Navyše, ako náš obchodný partner nakupujete za výhodnejšie ceny. Okrem toho ponúkame našim zákazníkom prispôsobenie „produktu“ na mieru. V našej spoločnosti stále pracujeme na vylepšeniach, vďaka ktorým sme získali aj certifikáty na naše produkty. Veľkoobchodná spolupráca s Vami je pre nás prioritou. Preto vám ponúkame niekoľko spôsobov, ako začať úspešnú a dlhodobú spoluprácu.

  Naše organické hnojivo je univerzálne. V koncentrovanej forme môžu konkurovať bežne dostupným chemickým hnojivám, avšak bez zaťažovania životného prostredia. V porovnaní s klasickými chemickými hnojivami vyživuje pôdu a dodáva pôde široké spektrum minerálnych látok a stopových prvkov a tým aj všetky potrebné živiny. Preto často počujeme, že pestovatelia tvrdia, že zelenina a ovocie po hnojení organickým hnojivom chutí výrazne lepšie.

  Veľkoobchod

  Ponúkame spoluprácu poľnohospodárom, farmárom, roľníkom, ale aj veľkoobchodníkom, záhradkárom, chovateľským a pestovateľským združeniam a pod.. Zavolajte nám na číslo alebo napíšte na e-mail, ktorý nájdete v kontakte.

  velkoobchod

  Podnikáte na internete? My tiež! To znamená, že vám veľmi dobre rozumieme a vieme, čo potrebujete! Keďže našu ponuku neustále rozširujeme, chceme, aby ste vy aj vaši zákazníci boli s našimi produktmi maximálne spokojní. Keďže sme výrobcovia, ale aj veľkoobchodníci, rovnako, ako vy, vieme, že vaša práca je náročná, preto všetky otázky zodpovedáme a vyriešime na osobnom stretnutí alebo telefonickým rozhovorom, prípadne môžete využiť kontaktný formulár.

  Tešíme sa na spoluprácu 🙂